Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Koniec roku obfituje w ważne wydarzenia sportowe. Po MP seniorów przyszedł czas na rozegranie Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Piątkę reprezentowali podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza. O medale walczyli w trzech kategoriach wiekowych 12lat, 13-14lat, 15 i starsi oraz OPEN. Po zsumowaniu medali rocznikowych z kategorią OPEN zawodnicy Piątki Konstantynów zdobyli 36 krążków, 16złotych, 13 srebrnych, 7brązowych.
W kat. OPEN krążki wywalczyli:

  • cztery złote medale wywalczyła Justyna Burska(zdj.) na dystansach 100, 200, 400, 800 dowolnym,
  • złoty krążek otrzymał Michał Pierzyński na 800 dowolnym,
  • Dawid Szedzki otrzymał dwukrotnie srebrny medal na 200 i 400 zmiennym,
  • Michalina Zbrojewska zdobyła srebro na 400 zmiennym oraz dwa brązowe na 200 klasycznym i 800 dowolnym,
  • Paulina Bednarek wywalczyła srebrny na 200 grzbietowym,
  • Milena Karpisz dwa brązowe na 200 i 400 dowolnym

Z roku na rok, podopieczni trenera Mariusza szlifują rekord ilości zdobytych medali. W porównaniu z zeszłym rokiem tzn 29 krążków (4 złote w OPEN), poprawili na 36 z czego 5 złotych w OPEN. Przypomnijmy, że na zawodach wojewódzkich zabrakło Gabrysi Bakies, które reprezentuje Polskę na wielomeczu krajów Europy – (link do wyników w rozszerzeniu). Z pewnością wynik medalowy byłby jeszcze bardziej wyśrubowany.
Gratulacje!!!
Wynik zawodów w rozszerzeniuLista
Wyniki
Wyniki html
WYNIKI z BELGRADU