Mikołajki w Piątce

Tradycją UKS Piątka jest coroczne spotkanie mikołajkowe. Nad organizacją imprezy czuwali rodzice, którzy z nieopisanym zaangażowaniem robili wszystko aby uroczystość wyglądała jak „nie z tej Ziemi”. W szczególności dziękujemy Państwu: Broda, Owczarek, Miller, Belina, Łakomskim, Romanowskim, Sznej, Kraska, Napadłek, Szwedzkim, Sterniczek, Wieczorek, Bujnowicz, Zbrojewskim. Szczególne podziękowania dla Państwa Cierpikowskich (cukiernia Piotr Cierpikowski ul. Kątna, Konstantynów Łódzki) za pyszne ciasta!!! oraz wszystkim nie wymienionym rodzicom za okazaną pomoc i przepyszne wypieki. Jesteście wspaniali !!!
Chcielibyśmy również w tym miejscu złożyć podziękowanie gościom pełniącym bardzo ważne stanowiska w naszym województwie, powiecie, gminie oraz mieście, które mimo natłoku pracy, miały czas aby poświęcić go dla naszych dzieci. A gośćmi tymi byli:
• Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień (pierwsza oficjalna wizyta Marszałka Woj. Łódzkiego w Konstantynowie).
• Wicestarosta Powiaty Pabianickiego Irena Grenda
• Wiceburmistrz Konstantynowa Łódzkiego Krzysztof Pipiński
• Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Konstantynowie Małgorzata Rusek
• Dyrektor CSiR w Konstantynowie Łódzkim Krystyna Opara.
Wiemy również, że bardzo chciał być na tej imprezie Burmistrz Konstantynowa Henryk Brzyszcz i przewodniczący rady miasta Andrzej Owczarek, ale obowiązki nie pozwoliły im na to. Mimo to również dziękujemy.
Wyjątkowe podziękowanie składamy sponsorowi „PLUS-DACHY”, jak również Zarządowi UKS Piątka, którzy w czarodziejski sposób doszli do porozumienia, że Św. Mikołajem i doprowadzili że każdy członek naszego klubu (i nie tylko) oraz kadra trenerska A.Pogocka, M.Wędrychowicz, R.Bujnowicz, T.Kotus otrzymała prezent. Wielkie Dzięki!!!. Ze Św. Mikołajem widział się również przedstawiciel Forum Konstantynowa Łódzkiego w osobie Michała Paśnickiego, który obdarował prezentami trzech wybijających się w roku 2010 pływaków.
No i najważniejsze podziękowania. To podziękowania dla WAS, czyli wszystkich pływaków i WASZYCH rodziców. To dzięki Wam odbyła się ta impreza, na której stawiliście się prawie w 100% składzie i co oznacza, że jesteśmy jedną wielką rodziną pływacką. TAK TRZYMAĆ i niech inni nam zazdroszczą.
autor notki p.Maciej Zbrojewski
Galeria nr1 w rozszerzeniu czytaj więcej
W rozszerzeniu linki do notatek na stronie 43 bis oraz trenera M.Wędrychowicza

Mikołajki 2010 w obiektywie B.K.Owczarek

Notatki
ARTSWIM M.Wędrychowicz
43 bis