Puchar Burmistrza Konstantynowa

Na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Konstantynowa. W XV-ej edycji udział brało blisko 60 zawodników. Z rąk Burmistrza p.Henryka Brzyszcza puchar dla najlepszej zawodniczki i zawodnika odebrali podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicz Milena Karpisz oraz Dawid Szewdzki. Starty reprezentantów Konstantynowa należy uznać za bardzo udane. Większość popłynęła po nowe rekordy życiowe, pozostali osiągali wyniki w granicach życiówek. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się głównym zawodami okresu zimowego tzn. Mistrzostwami Polski.
Za sprawne przeprowadzenie zawodów dziękujemy sędziom pod przewodnictwem p.Ryszarda Trockiego. Bezbłędne przygotowanie do zawodów, od strony technicznej zawdzięczamy wszystkim pracownikom CSiR na czele z p.dyr. Krystyną Oparą. Dziękujemy
W rozszerzeniu wyniki zawodów oraz galeria aut.K.Rzońcy
Zainteresowanych zapraszam do krótkiej relacji zawodów na stronę trenera Mariusza Wędrychowicza ARTSWIMWyniki Zawodów
Galeria aut.Klaudii Rzońcy