Mistrzostwa Klas II-ch IIrunda

Zawodnicy Konstantynowa z rocznika 2002 brali udział w drugiej rundzie Mistrzostw Klas II-ch. Na arenie Miejskiego Basenu w Łasku rywalizowało 15 klubów z województwa Łódzkiego około 220 zawodników. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa podeszli do startów z olbrzymią wiarą we własne siły. Każdy reprezentant Piątki ustanowił co najmniej jeden rekord życiowy. Zdobyliśmy również pierwsze punkty do klasyfikacji drużynowej, to za sprawą Pauliny Gotlib, która zajęła XI m-ce 25 grzbietowym. To nie jedyny postęp naszych najmłodszych reprezentantów Konstantynowa. W obecnej edycji wywalczyliśmy sześć lokat w 30stce. W porównaniu z poprzednią to o cztery więcej. Oprócz Pauliny, Ewa Pydyszewska zajęła XXII m-ce grzbietem i XXVIII m-ce dowolnym. Wśród chłopców Filip Turek uplasował się na XXIX m-cu dowolnym oraz XXX m-cu grzbietowym. W trzeciej dziesiątce znalazł się również Adrian Wencel XXVIII dowolnym. Na wyróżnienie zasługuje także Augustyniak Martyna za bardzo ambitną postawę, która zaowocowała awansem o blisko 40 pozycji w górę klasyfikacji zarówno w stylu grzbietowym jak i dowolnym. Gratulacje udanego występu dla debiutantów Anny Banasiak i Krzysztofa Drwalewskiego
Gratulacje!!!
Składam podziękowania za pomoc w okiełznaniu młodych temperamentów państwu Michalak, Dąbrowskim, Patora, p.Wencel oraz p.Tuczek
W rozszerzeniu znajdziemy wynikami!!!!Wyniki