Puchar ŁOZP II runda

Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza rywalizowali w II rundzie o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Po dwóch rundach w klasyfikacji indywidualnej, zawodnicy Piątki Konstantynów zajmują czołowe lokaty. Wśród dziewcząt Justyna Burska zajmuje II m-ce, Milena Karpisz III m-ce, V m-ce Bakies Gabriela i VI m-ce Zbrojewska Michalina tuz za dziesiątką na XIII m-ce znajduje się Anna Nita. Spośród chłopców najwyżej tzn. na III m-cu znajduje się Dawid Szewdzki a na XI m-cu Michał Pierzyński. W drugiej rundzie nasi pływacy ponownie pokazali sie z dobrej strony. Zdobyli 4 złote 2 srebrne i 2 brązowe medale. Najprzyjemniej smakował złoty medal sztafety żeńskiej w składzie Nita Anna, Karpisz Milena, Bakies Gabriela, Justyna Burska. Losy tego widowiska rozstrzygnęły się na ostatnich metrach. Ponadto złote medale zdobyli Justyna Burska 200dowolnym Bakies Gabriela 200 motylkowym, Dawid Szewdzki 200 klasycznym. Srebrne Krążki wywalczyli Michał Pierzyński 200 klasycznym, Bakies Gabriela 200 zmiennym. Brązowe medale zdobyli Milena Karpisz 200 dowolnym oraz Bakies Gabriela 50 motylkowym. Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacje indywidualne
4-2-2