Grand Prix – Puchar Polski

W ostatnim sprawdzianie przed rocznikowymi Mistrzostwami Polski podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza rywalizowali w Grand Prix Polski w Ciechanowie. Rezultaty uzyskane przez reprezentantki Piątki napawają optymizmem. Justyna Burska dwukrotnie V-a na 400 i 800 dowolnym, na dystansie 200m dowolnym zajęła X m-ce. W pięciu startach Gabriela Bakies dopłynęła w pierwszej dziesiątce Pucharu Polski. Dwukrotnie VII m-ce na 400 zmiennym i 100 motylkowym, VIII m-ce wywalczyła na 200 motylkowym, zajęła również X m-ce 50 motylkowym i 200 zmiennym. Najmłodsza reprezentantka Konstantynowa Milena Karpisz uzyskała bardzo wartościowe rezultaty dające jej czołowe lokaty w rankingu ogólnopolskim. Na 400 zmiennym sklasyfikowano ją na IX m-cu, a na 400 dowolnym zajęła X-tą lokatę. Michalina Zbrojewska ustanawiając kolejne rekordy życiowe najwyżej sklasyfikowana została na XI-ej pozycji w konkurencji 200 klasycznym. Dodajmy, że w Pucharze Polski brało udział ponad 400 zawodników z 66 klubów naszego kraju. Wśród startujących znalazła się niemalże cała seniorska czołówka kraju.
Gratulacje!!! W rozszerzeniu link do wyników oraz skrót do wiadomości 43 bisNasze dziewczęta startują