Grad medali w BADBERGZABERN

W zawodach w Bad Bergzabern, wzięło udział 38 zespołów z 27 państw. Obsada była wyjątkowo mocna. Szczególnie silne zespoły przyjechały z Rosji, Rumunii i Kanady. W tym znakomitym gronie zawodnicy z UKS „Piątka” spisali się znakomicie. Konstantynowski zespół wywalczył 16 medali: 6-6-4. W klasyfikacji drużynowej Piątka Konstantynów uplasował się na VI m-cu. Gwiazdą, nie tylko naszego zespołu, była Gabriela Bakies. W 5 startach indywidualnych zdobyła 4 złote medale. Znakomite wyniki sprawiły, że uznana została za najlepszą zawodniczkę mitingu w swojej grupie wiekowej. Medale w Kategorii OPEN zdobywały wspomniana już Bakies Gabriela dwukrotnie I m-ce na 100 motylkowym i 200 zmiennym. II m-ce zajęła na 100 grzbietowym oraz III m-ce 100 dowolnym. Na podium w ogólnej klasyfikacji znalazła się również Michalina Zbrojewska II m-ce 100 klasycznym oraz III m-ce 200 zmiennym
Medale indywidualne:

  • Bakies Gabriela czterokrotnie zwyciężyła na 100 grzbietowym, motylkowym, dowolnym oraz 200 zmiennym
  • Pierzyński Michał wygrał na 100 klasycznym i 200 zmiennym, II m-ce zajmował na 100 dowolnym i 100 motylkowym, IV m-ce 100 grzbietem
  • Anna Nita dwukrotnie II m-ce 100 grzbietem, 200 zmiennym, III m-ce 100 dowolnym
  • Zbrojewska Michalina zajęła II m-ce na 100 klasycznym, III m-ce 200 zmiennym, dwukrotni IV m-ce 100 dowolnym i motylkowym, V m-ce 100 grzbietowym
  • Martyna Michałowska II m-ce 100 klasycznym, III m-ce 100 grzbietowym


Dziękujemy sponsorom wyjazdu GMINIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI oraz firmie PLUS – DACHY
Zapraszam na stronę trenera Mariusza Wędrychowicza ARTSWIM na której oprócz informacji dostępne są fotki z zawodów
w rozszerzeniu skrót do podsumowań indywidualnych zawodników mitinguLink