Liga młodzików

Wojewódzką rywalizację rozpoczęły roczniki 98-99. Na basenie SP 190 podopieczne trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa zdobyły jeden medal. Brązowy na 200 klasycznym wywalczyła Martyna Michałowska. Tuż za podium uplasowała się Patrycja Rzońca VI m-ce na 400 dowolnym. Podczas zawodów dziewczęta stoczyły między sobą zaciętą walkę na 100 zmiennym, która zaowocowała nowymi rekordami życiowymi. O tym, że wyścig trwał do ostatnich milimetrów, świadczą 2 setne sekundy różnicy pomiędzy koleżankami. A kto wygrał sprawdź w wynikach. Obie zawodniczki Piątki uplasowały się w drugiej dziesiątce spośród 66 startujących w indywidualnej klasyfikacji punktowej. Martyna znajduje na XII pozycji, a Patrycja na XVIII-ej
Dziękuję za pomoc p.Michałowskim oraz pełniącej obowiązki opiekuna grupy p.Klaudii Rzońcy
W rozszerzeniu wynikiWyniki
Klasyfikacja indywidualna