Grupa Centralna

Obecnie trener Mariusz Wędrychowicz pełni rolę trenera Kadry Wojewódzkiej. Wraz z pływakami grupy centralnej Piątki Konstantynów, powołanymi do kadry, przygotowuje się do sezonu letniego na 50metrowym basenie w Oświęcimiu. W skład ekipy wchodzą Bakies Gabriela, Zbrojewska Michalina, Burska Justyna, Karpisz Milena, Nita Anna, Turajczyk Aleksandra, Michał Pierzyński i Dawid Szwedzki. Wszyscy wymienieni reprezentowali nasze barwy podczas zawodów z cyklu Grand Prix Małopolski. Zawodnicy z Konstantynowa wywalczyli 15medali (8-4-3). Złote krążki zdobywali Dawid Szwedzki, Milena Karpisz i Michał Pierzyński. Milena i Michał zostali uznani za najlepszych zawodników w kategorii 14lat.
GRATULACJE!!! Wyniki w rozszerzeniu
Więcej informacji na stronie Artswim
Wyniki w rozszerzeniuWYNIKI z Małopolski