Grand Prix Polski w Ostrowcu

Wszyscy podopieczni trenera Mariusza w weekend 7-8.05 reprezentowali Piątkę na Grand Prix Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Był to ostatni oficjalny sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski seniorów 19-22.05. Udział w nich zapowiedziało 61 klubów z całej Polski. Występ naszych zawodników należy uznać za bardzo dobry. Czworo reprezentantów Konstantynowa w walce z czołówką krajową zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce. Trzykrotnie zrobił to Dawid Szwedzki IV m-ce 400 zmiennym, VII m-ce 200 zmiennym, IX m-ce 200 klasycznym. Dwukrotnie Justyna Burska na 400 dowolnym uplasowała się na V m-cu, a na 800 dowolnym na X m-cu. Bakies Gabriela i Zbrojewska Michalina zajmowały miejsca, odpowiednio VIII na 200 motylkowym oraz IX na 400 zmiennym. Spośród najmłodszych UKeSiaków wyróżnić należy Michała Pierzyńskiego i Milenę Karpisz, którzy w stawce z seniorami klasyfikowali się tuż za pierwszą dziesiątką. Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wynikiLista zgłoszonych zawodników GP Ostrowiec
WYNIKI