Mistrzostwa Województwa Łódzkiego klas II-ch III runda

Zawodnicy Piątki Konstantynów z rocznika 2002 rywalizowali w trzeciej ostatniej rundzie Mistrzostw Województwa Klas II-ch. We własnej arenie CSiR Konstatnynów, podopieczni trenera Tomasza Kotusa w 100% ustanowili nowe rekordy życiowe. Silne życiówki przełożyły się na wysokie miejsca w klasyfikacji indywidualnej. Szczególne gratulacje należą się Marysi Patorze za IV m-ce 25 klasycznym oraz Adrianowi Wenclowi, który dwukrotnie uplasował się na VI m-cu na 50 grzbietowym i 25 klasycznym. Bardzo dobra postawa wszystkich reprezentantów sprawiła, że rywalizację drużynową zakończyliśmy na VIII m-cu awansując z XV-ego.
Poniżej przedstawiam punktujących zawodników w poszczególnych konkurencjach.

  • Maria Patora IV m-ce 25 klasycznym oraz XIII m-ce 25 motylkowym
  • Sztafeta dziewcząt IV m-ce 4×50 dowolnym:Tatiana Dąbrowska, Patora Maria, Ewa Pydyszewska
  • Adrian Wencel VI m-ce 50 grzbietem oraz VI m-ce 25 klasycznym
  • Tatiana Dąbrowska VIII m-ce 25 klasycznym oraz XV m-ce 25 motylkowym
  • Ewa Pydyszewska dwukrotnie X m-ce 25 klasycznym oraz 50 dowolnym
  • Druga sztafeta dziewcząt 4×50 dowolnym: Ania Banasiak, Wiktoria Jasiaczyk, Martyna Augustyniak

Tuż za miejscami punktowanymi plasowali się Anna Banasiak i Filip Turek na 25m motylkowym. Gratulacje dla Kasi Janik za udany występ na jej pierwszych zawodach.
wyniki zawodników delegowanych na III-ą rundę Mistrzostw Województwa w rozszerzeniuLink do wyników
Link punktacji drużynowej