Powitanie Lata

W sobotę 04ego czerwca odbyły się zawody pływackie Powitanie Lata. Na basenie Centrum Sportu i Rekreacji swoimi umiejętnościami popisywali się zawodnicy z klas I – III szkoły podstawowej. W rywalizacji udział brało blisko setka dzieci. Każdy startował dwukrotnie w pozycji na plecach i na brzuchu płynąc 25metrów. Olbrzymie brawa dla wszystkich startujących za uczestnictwo, wiedząc jak duże emocje były zgromadzone w czasie występu przed publicznością liczącą grubo ponad 100 osób. Brawa za ukończenie wyścigu mimo strachu i niepewności, która towarzyszyła przed wejściem na platformę. Olbrzymie gratulacje dla rodziców decydujących się na start pociech w zawodach i mobilizację ich do przyjścia na basen. W święcie pływackim udział brali również zawodnicy UKS Piątka z klas I-III. Zaprezentowali się w najbardziej dynamicznych stylach grzbietowym i dowolnym. Rywalizacja rozstrzygała się na ostatnich centymetrach. Gratulacje dla zawodników za stworzenie prawdziwego i zaciętego widowiska sportowego.
Miłym aspektem były upominki dla wszystkich uczestników, przygotowane przez Marszałka Województwa Witolda Stępnia w imieniu, którego nagrody wręczał p.Radosław Radwański, dyrektor CSiR Krystyny Opary oraz firma Panelowy Dom.
Podczas zawodów uhonorowani zostali ratownicy WOPR. Swoje legitymacje odebrali Sznej Julia, Bukowski Kamil, Witeczek Mateusz, Pierzyński Michał, Cichecka Aleksandra, Gruszczyńska Marta, Gontarek Dominika, Sznej Paulina, Przybyszewski Jakub. Kurs przeprowadził p.Ryszard Trocki.
Wszyscy ratownicy wyżej wymienieni społecznie pomagali przeprowadzić zawody pływackie. Dziękujemy również p.A.Bujnowicz,p.M.Rachfalik, p. T.Belinie Prażmowski, p.G.Milerowi, p.R.Żołądkowi za organizację widowiska sportowego
W rozszerzeniu wynikiWyniki