Czas na trening:)

Klasy od IIIej do VIej spotykamy się na treningu w Poniedziałek o godz 16.15. Gimnazjum i starsi o godz 15ej. Do zobaczenia

Poprawiono REKORDY KLUBOWE – Zapraszam Po bardzo udanym sezonie 2010/2011 nastąpiły duże zmiany w tabelach najlepszych wyników Naszego Klubu. Wypada wspomnieć, że zmiana rekordów nastąpiła w niemalże każdej klasie. Wielokrotnie do rankingu najlepszych wyników wpisywali się Milena Karpisz, Michalina Zbrojewska, Bakies Gabriela, Burska Justyna, Michał Pierzyński, Szwedzki Dawid, Michałowska Martyna, Romanowska Patrycja, Sznej Julia, Piotrowicz Kamil, Kraska Jakub, Kieszek Mateusz, Wencel Adrian. Pojedyncze wpisy zanotowali: Nita Anna, Marta Gruszczyńska, Turajczyk Aleksandra, Rzońca Patrycja, Cierpikowski Robert, Szwedzki Jakub, Tatiana Dąbrowska, Filip Turek. Gratulacje dla wszystkich!!!

Zapraszam do odwiedzenia strony ARTSWIM-u na której Trener Mariusz podsumował obóz grupy centralnej. Zachęcam do obejrzenia galerii z wyjazduLink