Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Penta Day

Zawodnicy z rocznika 2000 i 2001 rozpoczęli sezon od bardzo mocnego akcentu. W międzywojewódzkich zawodach dwubojowych z cyklu Penta Day, w których brało udział 120 zawodników, reprezentanci Konstantynowa wywalczyli 4 medale 1-2-1. Najlepszym zawodnikiem został Jakub Kraska, tuż za nim uplasował się Kamil Piotrowicz, na trzecim miejscu zakończył Dawid Kania wszyscy z Piątki. Wśród dziewcząt II m-ce zajęła Patrycja Romanowska. W dziesiątce najlepszych znaleźli się również Robert Cierpikowski VIII m-ce, Jakub Szwedzki IX m-ce oraz Jakub Czyżewski X m-ce w kategorii młodszej.
Podczas zawodów Penta Day nastąpiły rozstrzygnięcia w Mistrzostw Województwa Młodzików w Dwuboju w roku 2011. W klasyfikacji drużynowej Wojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym Piątka uplasowała się na III m-cu (przepraszam za podanie błędnej informacji). Podopieczni trenerów Anny Pogockiej, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zdobyli cztery medale indywidualnie (1-2-1). Rywalizację wojewódzką ponownie zdominowali reprezentanci Piątki Konstantynów. Wygrał Jakub Kraska, II m-ce dla Kamila Piotrowicza, a III m-ce zdobył Dawid Kania. Wśród dziewcząt II m-ce zajęła Patrycja Romanowska. Dodatkowo punktowali dla klubu Robert Cierpikowski VI m-ce oraz Jakub Szwedzki VII m-ce. .
Gratulacje !!! dla wszystkich zawodników za nowe rekordy życiowe
W rozszerzeniu WynikiWyniki