Pływacy u burmistrza!!!

Pan burmistrz Henryk Brzyszcz przyjął w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim 26 krotnych medalistów Mistrzostw Polski z UKS „Piątka”! Na początku pogratulował zawodnikom i trenerowi sukcesów oglądając zdobyte w tym roku medale (26!) oraz życzył dalszych tak znakomitych wyników. Rozmawiając trenerami i zawodnikami pytał jak wygląda ich rozkład dnia, jak godzą 2 treningi z nauką, jakie maja plany na przyszłość, co należałoby zmienić aby sukcesy były jeszcze większe. Podkreślił, że od dawna jest sympatykiem klubu i zawsze trzyma kciuki za pływaków.
Na spotkaniu, z Burmistrzem byli trenerzy Mariusz Wędrychowicz i Robert Bujnowicz oraz zawodnicy: Milena Karpisz 6 złotych medali, Justyna Burska 6 medali(3 srebrne, 3 brązowe), Michał Pierzyński 5 medali (1 złoto, 3 srebra, 1 brąz), Gabriela Bakies 4 medale (1 srebro, 3 brąz), Michalina Zbrojewska 3 medale (2 srebra, 1 brąz), Ania Nita 1 srebro i Dawid Szwedzki 1 brąz