Mistrzostwa Klas II-ch Irunda

Fantastycznie spisali się najmłodsi zawodnicy Piątki Konstantynów. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Piotra Pietrasika i Tomasza Kotusa startowali w pierwszych oficjalnych zawodach w swojej karierze Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Klas II-ch. W klasyfikacji drużynowej reprezentanci Konstantynowa zajęli pierwszą pozycję spośród 14 klubów. Najmłodsi Ukaesiacy wywalczyli trzy medale 0-2-1. Adrianna Rozberg dwukrotnie zajęła II m-ce na 25 dowolnym i 25 grzbietowym oraz Szymon Iciachowski zajął III m-ce w konkurencji 25 dowolnym. Gratulacje należą się wszystkim startującym dzieciakom. W pierwszym występie rywalizowali na 25grzbietem i 25 dowolnym. 100%-owa determinacja przedstartowa, niemalże pełen profesjonalizm sprawił, że wszyscy znacznie poprawili rekordy życiowe. Zawodnicy pokazali, że nie tylko potrafią pływać, ale również ambitnie walczyć o jak najwyższą pozycję. Ponadto w piętnastce znaleźli się

  • Ada Rozberg II m-ce 25 dow i II m-ce 25 grzb
  • Szymon Iciachowski III m-ce 25 dow i IV m-ce 25 grzb
  • Bajer vel Bojer Adam IV m-ce 25 dow i VI m-ce 25 grzb
  • Broda Marcelina V m-ce 25grzb

Tuż za miejscami punktowanym znaleźli się Tyczkowski Andrzej, Kolasa Michał, Olga Manios, Romanowski Dawid, Bujnowicz Laura, Łochowski Michał, Belina-Prażmowski Bartek, Sterniczuk Weronika, Liwowska Maria
W rozszerzeniu wyniki i klasyfikacja drużynowaWyniki
Klasyfikacja druzynowa