Puchar Burmistrza Konstantynowa

Na naszj pływalni CSiR odbyły się zawody o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Dwustu uczestników z 12 klubów województwa rywalizowalo o miano najlepszego pływaka konstantynowskiej imprezy. W katgorii kobiet całe podium  wywalczyły reprezentantki Piątki. Burmistrz Henryk Brzyszcz wraz dyrektor CSiR Krystyną Oparą dekorowali najlepszą zawodniczkę Milenę Karpisz oraz Justynę Burską za zajęcie II m-ca i Michlinę Zbrojewską zajmującą III m-ce. W kategorii mężczyzn Dawid Szwedzki uplasował się na II m-cu ustępując tylko Marcinowi Babuchowskiemu, obecnemu reprezentantowi Polski. Cała czwórka trenuje pod okiem trenera Mariusza Wędrychowicza.
Zawody O Puchar Burmistrza należy zaliczyć do bardzo udanych. Nie licząc najważnieszej punktacji, w poszcególnych konkurencjach zawodnicy Piątki stawali na „pudle” 16 razy 8-4-4. Oprócz wyżej wymienionych z grupy centralnej podium wywalczyli Anna Nita, Gabriela Bakies i Michał Pierzyński. Mało gościnni:) okazali się również, podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa. Na pudium w swoich kategoriach zanaleźli się Romanowska Patrycja, Jakub Kraska, Jakub Szwedzki, Kamil Piotrowicz, Rzońca Patrycja
Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie zawodów, komisji sędziowskiej pod okiem sędziego głównego p.Mariana Turskiego oraz p.Tomaszowi Radomskiemu głównemu technikowi zawodów. Dziękujemy przedstawicielowi Zarządu UKS-u Maćkowi Zbrojewskiemu za pomoc w organizacji imprezy.
Wyniki oraz klasyfikacja najlepszych zawodników w rozszerzeniu

Pierwsza galeria aut.M.Wędrychowicz w rozszerzeniu

Wyniki już poprawione
Klasyfikacja najlepszych zawodników