Drużynowy Wielobój 10-11lat

Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja z Konstantynowa w Drużynowym Wieloboju Pływackim 10-11latków. Głównym celem zawodów jest sprawdzenie wszechstronnego przygotowania pływackiego najmłodszych adeptów pływania. W kategorii 10latków dziewczęta z Piątki wygrały klasyfikację drużynową dziewcząt w województwie. Niemalże na każdym z dystansów, aż cztery reprezentantki Konstantynowa plasowały się w pierwszej dziesiątce. Wymiennie były to:Tatiana Dąbrowska, Ewa Pydyszewska, Paulina Gotlib, Maria Patora i Anna Banasiak. Najwyższe miejsca spośród dziewcząt zdobywały, Tatiana Dąbrowska wywalczyła dwa medale, złoty na 50 klas i srebrny na 100zm oraz Ewa Pydyszewska brązowy na 50 klas. Zwycięski skład dziewcząt uzupełniły Karolina Gorzela, Julia Ufnalska, Kamila Tamecka i Kasia Janik. Równie dobrze spisali się chłopcy. Startując w trzyosobowym składzie Adrian Wencel, Filip Turek oraz Cyprian Cybulski w każdym starcie poprawiali rekordy życiowe. Najwyższe miejsce wywalczył Adrian VI-te na 50 dow.
Gratulacje należą się wszystkim startującym 11latkom w barwach Piątki tzn: Agata Klimczak, Jakub Czyżewski, Pokora Adam, Kucharski Jakub, Starniczuk Wojciech. Każdy z wymienionych zawodników uzyskał co najmniej trzy życiówki w czterech startach. Najwyżej sklasyfikowany indywidualnie został Adam Pokora na XV-tym m-cu na 200 zm.

Wyniki oraz GALERIA aut.M.Gotlib w rozszerzeniu

Zawodnicy i Najwierniejsi Kibice dla WAS został stworzony kanał, na którym zamieszczamy filmy z zawodów. Zakładki „Zobacz Nas You Tube” oraz „Transmisje Telewizyjne” już posiadają pierwsze Linki. Zapraszam!!!

WYNIKI

Galeria aut.M.Gotlib