Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy

Zawodnicy Piątki Konstantynów w dzień dziecka rywalizowali w Międzynarodowych Mistrzostwach Warszawy.  W stolicy udział w zawodach zgłosiło 67 klubów. Na słupkach startowych stanęło ponad 800 pływaków. Niemalże w każdej z dziesięciu konkurencji pierwszego dnia, na podium nie zbrakło pływaków z Konstantynowa. W klasyfikacji medalowej Piątka uplasowała się na III m-cu z dwudziestoma krążkami (10-4-6). Wśród medalistów znaleźli się: Jakub Kraska 3-2-2, Romanowska Patrycja 3-1-0, Karpisz Milena 3-0-0, Piotrowicz Kamil 1-1-2, Turajczyk Aleksandra 0-0-1, Pierzyński Michał 0-0-1. Multimedaliści z Piątki w klasyfikacji najlepszych zawodników zajmowali czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Patrycja Romanowska uplsowała się na II m-cu, Jakub Kraska i Milena Karpisz na III m-cu. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Anny Pogockiej, Tomasza Kotusa i Mariusza Wędrychowicza.

W rozszerzeniu Klasyfikacje medalowa i najlepszych zawodników oraz WYNIKI

WYNIKI oraz Lista

Klasyfikacja najlepszych zawodników

klasyfiacja najlepszych zawodniczek

Klasyfikacja medalowa