Mistrzostwa Klas III-ch

W czwartek 25.10 odbyły się Mistrzostwa Klas III-ch. W Łasku wystąpiło blisko 260 uczestników z 16 klubów. Od pierwszej serii stylem motylkowym do ostatniej serii sztafetowej, publiczność podziwiała ambitną postawę namłodszych sportowców. O zwycięstwie w biegu decydowały ostatnie centymetry dystansu. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa za uzyskanie nowych życiówek. Wśród punktujących zawodników dla UKS Piątki znaleźli się Adrianna Rozberg, Adam Bajer vel Bojer, Weronika Sterniczuk, Andrzej Tyczkowski, Broda Marcelina, Dawid Romanowski, Bujnowicz Laura, Łuczak Karolina, Liwowska Maria, Manios Olga, Puczyńska Gabriela, Wodzicki Leon. Wywalczyliśmy jeden srebrny medal w sztafecie dziewcząt w składzie Weronika, Maria, Laura, Ada. W dziesiątce znaleźli Ada Rzoberg IV m-ce 50 grzb i IX m-ce 25 klas, Bajer Adam VI m-ce 50 dow i IX m-ce 50 grzb, Weronika Sterniczuk IX m-ce 25 mot, Tyczkowski Adam X m-ce 25 mot.

Gratulacje!!!

WYNIKI w rozszerzeniuWYNIKI