Memoriał T.Sławeckiego

W dniach 26-28.10.2012 ośmioosobowa reprezentacja UKS „Piątka” rozsławiała Konstantynów Łódzki na XXI Międzynarodowym Meetingu Pływackim w Saint Dizier we Francji. W zawodach startowały sławy europejskiego i światowego pływania, tacy jak wicemistrz świata Aschwin Wildeboer, mistrzowie Europy Evelyn i David Verraszto, mistrz Europy i piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie Paltrinieri i wielu innych. Konstantynowscy zawodnicy spisali się znakomicie. W trzech kategoriach wiekowych, 13-14 lat, 15-16 i open, zdobyliśmy dziesięć medali. Najwięcej, bo aż 5, wypływała Gabi Bakies. Dawid Szwedzki na dystansie 200 m stylem klasycznym ustanowił nowy rekord Okręgu w kat 18 lat i seniorów. Atrakcją zawodów jest tzw Gala. W sobotę wieczorem, przy udziale francuskiej TV i tłumów publiczności, rozgrywane są finały kilku wybranych konkurencji. I nasi zawodnicy startowali w Gali. Justyna Burska w konkurencji 100 i 400 dow, Gabi Bakies także dwukrotnie, 50 mot i 50 grzb, Milena Karpisz na 100 dow i Dawid Szwedzki na 100 zm

Wyniki oraz Lista zgłoszonych zawodników w rozszerzeniu

Galeria z zawodów oraz spaceru po Paryżu w rozszerzeniu

Lista

WYNIKI

Galeria