Mistrzostwa Klas IV-ch

W dniu 09.11 (piątek) odbyły się zawody Mistrzostwa Klas IV-ch w Łodzi. Zawodnicy Piątki Konstantynów zdobyli pięć medali 2-2-1. Pierwsze w karierze złoto podczas wojewódzkich zmagań wywlczyła Maria Patora na 100 dowolnym. Drugie złoto dla UKS-u zdobyły dziewczęta w sztafecie 4x50m dow. Oprócz „Maryśki” w drużynie startowały Paulina Gotlib, Tatiana Dąbrowska oraz Ewa Pydyszewska. Srebrne krążki wywalczyła Tatiana Dąbrowska na 100 klasycznym i 100 zmiennym. Na III m-cu podium, po raz pierwszy w karierze na arenie wojewódzkiej stanęła Ewa Pydyszewska w konkurencji 100 dow. Tuż za podium na wysokich miejscach klasyfikowali się: IV m-ce Ewa Pydyszewska na 100zm, Paulina Gotlib IV m-ce na 100 grzb i V m-ce 100 dow oraz Adrian Wencel IV m-ce 100 grzb i VI m-ce 100 dow. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenera Tomasza Kotusa za uzyskanie niemalże w 100%-ach nowych rekordów życiowych.

WYNIKI, Galeria zdjęć i filmy w rozszerzeniu

Wyniki

Galeria zdjęć

Filmy z zawodów

Link do sprawozdań