Mistrzostwa Klas V-ch

Bardzo dobrze spisali się™ reprezentanci Pią…tki Konstantynów na Mistrzostwach klas V-ch. W mikołajki arena SP 137 Delfin Łódź goś›cił‚a najlepsze kluby województwa z rocznika 2001. Dla UKS-u medal srebrny wywalczył‚ Jakub Czyżewski na 100 klas. Dla Kuby jest to pierwszy krążek zdobyty na zawodach pływackich rangi wojewódzkiej. Nowymi życiówkami pochwalić‡ się mogą… pozostali reprezentanci Pią…tki Adam Pokora, Wojciech Sterniczuk i Jakub Kucharski. Chł‚opcy wspólnie zaję™li wysokie VI m-ce w sztafecie 4×100 dow. Gratulacje należą… się™ również Kamili Durkiewicz, zdobywczyni I m-ca na 100 grzb i II m-ca 100 dow, która trenuje w Konstantynowie od blisko 2-ch miesięcy. Kamila po raz ostatni reprezentował‚a swój klub macierzysty SP 190

Gratulacje dla podopiecznych trenera Tomasza Kotusa

Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki

Wyniki