Słodkie mikołajki

Już po raz szósty zarząd UKS Piątki stanął na wysokości zadania w przygotowaniu spotkania mikołajkowego. Ponad 120 zawodników, trenerzy, zarząd, rodzice, a także zaproszeni goście mieli okazję spotkać się 8 grudnia w sali Konstantynowskiego Stowarzyszenia Śpiewaczo-Muzyczne im. Fryderyka Chopina. Siłę ilości osób UKS Piątki docenili swoją obecnością marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, starosta powiatu pabianickiego Krzysztof Habura i wicestarosta Irena Grenda, burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz, prezes Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego Robert Urbaniak, dyr. CSiR Krystyna Opara, dyr. LO Kazimiera Trzepizur , a także przedstawiciele mediów. Olbrzymie podziękowania dla sponsorów, dzięki którym każdy członek Klubu otrzymał słodki prezent. Najlepsi zawodnicy otrzymali też prezenty od firmy SELF COLLECTION.
Jak co roku Michał Paśnicki, wielki sympatyk UKS Piątki, ufundował trzy nagrody dla najlepszych zawodników z rocznika 2000. Dużą atrakcją mikołajek był firmowy tort z logu Klubu.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za słodkości na stołach oraz niezliczonej liczbie cichych bohaterów, którzy nie szczędzili czasu na przygotowanie spotkania.
W rozszerzeniu pierwsze galerie aut. J.Sitkiewicza oraz B.Owczarek

Zdjęcia aut J.Sitkiewicza

Zdjęcia aut.B.Owczarek