Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Silna ekipa UKS Piatka Konstantynów Łódzki (1 zawodnik i 5 zwodniczek) wyjechała do  Ostrowca Świętokrzyskiego, by wystartować w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców (19-22.12.2012) w 23 konkurencjach. Konstantynów reprezentować będą sami juniorzy, seniorów się jeszcze nie dochowaliśmy: Dawid Szwedzki, Justyna Burska, Gabriela Bakies, Michalina Zbrojewska, Milena Karpisz i Anna Nita. W Ostrowcu wystartuje 506 zawodników (313 mężczyzn + 193 kobiet) ze 104 klubów w tym 8 klubów z Łódzkiego.
I dzień – Srebro Justyny
Bardzo dobra postwa podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza przyniosła w 100% rekordy życiowe. Pierwszy srebrny medal MP seniorów zdobyła Justyna Burska. Na 1500dow dopłynęła na II-im m-cu. Dawid Szwedzki ukończył finał 200zm na V-tym m-cu, Nita Anna zająła VIII m-ce na 1500dow, Milena Karpisz w półfinale zakończyła na X-tym m-cu na 100 dow, Gabi Bakies była XIV-a na 200mot

II dzień – ponownie srebro Justyny

Na 800 dow Justyna Burska dopłynęła druga, młodsza koleżanka klubowa Milena Karpisz ukończyła wyśig na VI m-cu. Bradzo dobry występ w seniorskim finale na 200klas zaliczyła Michalina Zbrojewska ukończyła na VII-ej pozycji.

III dzień – Srebrna Justyna:)

W trzecim dniu i swoim trzecim finale Mistrzostw Seniorskich, Justyna Burska zdobywa srebrny medal na 400 dow, fantastyczny występ w finale 400dow wypływała również Milena Karpisz. Już drugi seniorski finał, w którym startuje jako najmłodsza ze stawki, z bradzo dobrym czasem ukończyła na VI-tym m-cu.

IV dzień – 4 finały i czwarte srebro Justyny w MP

W ostatnim finałowym bloku Justyna w fantastycznym stylu wywalczyła srebrny medal na 200 dow. Milena uplasował sie na VI-tym m-cu. Dawid Szwedzki zajął ostatecznie IV m-ce na 200 klas. Michalina Zbrojewska ukończyła finał na VIII-ym m-cu

Wyniki i konkurencja Naszych zawodników w rozszerzeniu

Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu z odpisu z 1% z 2011roku. Serdecznie dziękujemy zawodnicy i trenerzy UKS Piątka!