Mistrzostwa klas II-ch i Puchar SP 55 dla klas V-ch

19 marca w Łasku odbyła się druga runda Mistrzostw klas II (rocznik 2004). Młodzi adepci pływania wypadli dobrze, poprawiając rekordy życiowe. Podopieczni trenera Roberta Żołądka spośród 17 klubów zajęli IX miejsce, a po dwóch rundach są na miejscu VIII. Wśród dziewcząt (ok. 110 startujących) najwyższe pozycje zajmowały Nikola Ladrowska (XII miejsce na 25m. dow. oraz XIII na 25m. grzbietem), Laura Rawdanik (XVIII m-ce 25 mot) oraz Wiktoria Skobel – (XXVI miejsce na 25m grzbietem). Wśród chłopców (ok. 115 startujących) najwyżej zostali sklasyfikowani: Szymon Iskra – III miejsce (25dow) oraz XIV na 25grzbiet, Michał Kanar – X (25grzbiet) oraz XXII (25dow), Bartosz Banach – XIII miejsce na 25dow. oraz XXIV na 25grzbiet. Wszystkim reprezentantom Piątki Konstantynów gratulujemy !!!

 

WYNIKI z zawodów klas II-ch dostępne w rozszerzeniu

Dziękujemy p.Władysławowi Halickiemu oraz rodzicom, którzy pomagali w opiece nad dziećmi

Dobrze zaprezentowali się reprezentanci Piątki Konstantynów z rocznika 2001. W zawodach o Puchar Dyrektora SP 55 Łódź udział brało około 130 adeptów pływania z 10 klubów. Wszyscy podopieczni trenera Tomasza Kotusa osiągneli rekordy życiowe. Najwyżej sklasyfikowani zostali Kamila Durkiewicz I m-ce 50 dow oraz Jakub Czyżewski III m-ce 50 klas. Na IXej pozycji sklasyfikowany został Jakub Kucharski również na 50 klas. Gratulacje!!!

Dziękujemy panu Durkiewiczowi oraz panu Sterniczukowi za opiekę nad wszystkimi zawodnikami Piątki podczas zawodów

Wyniki w rozszerzeniu

Link do listy klas IIej

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa klas II-ch

WYNIKI klasy Vej