Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat

Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11latków odbył się w Aleksandrowie Łódzkim. Dwudniowe zawody były sprawdzianem umięjętności ponad 300 startujących dzieci z 14 klubów. 10latkowie w całej Polsce rywalizowali na dystansach 50m grzbietem, klasycznym i dowolnym oraz 100 zm. 11latkowie startowali w wybranych, z ośmiu konkurencji. Zawodnicy UKS Piątki Konstantynów zaprezentowali sie bardzo dobrze, niemalże w 100% poprawiając rekordy życiowe. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zdobyli dziesięć medali 2-3-5. Złote krążki wywalczyli Maria Patora na 200 dow oraz sztafeta 4×50 dow w składzie oprócz Maryśki popłynęły Tatiana Dąbrowska, Ewa Pydyszewska, Paulina Gotlib. Srebrne medale zdobyły Maria Patora na 100 dow, Tatiana Dąbrowska na 200 dow oraz Ewa Pydyszewska na 100 klas. Na III m-cu podium stawali dwukrotnie Tatiana Dąbrowska na 200 zmiennym i 100 klas, dwukrotnie również brąz wywalczyła Adriana Rozberg na 50 grzb i 50 dow oraz sztafeta dziewcząt w idnetycznym składzie jak kraulowa. Ponadto punkty wielobojowe do klasyfikacji ogólnopolskiej drużynowej dla UKS Piątka zdobywali, oprócz w/w piątki dziewcząt: Anna Bansiak, Julia Ufnalska, Cyprian Cybulski, Filip Turek, Weronika Sterniczuk, Maria Liwowska, Gabriela Broda, Bajer vel Bojer Adam, Wodzicki Leon, Puczyńska Gabriela, Paulina Gotilb, Adrian Wencel, Kacper Terpiał, Lidia Wodzicka, Laura Bujnowicz, Dawid Romanowski, Szymon Iciachowski, Andrzej Tyczkowski, Patryk Augustyniak, Agata Iskra, Kasia Janik, Julia Pawelec, Skóra Bartek, Łochowski Michał

GRATULACJE!!!!

W rozszerzeniu wyniki
WYNIKI