Puchar Polski w Olsztynie

Ostatni sprawdzian dla Pływaków Piątki Konstantyów wypadł bardzo pozytywnie. W Pucharze Polski rozegranym w Olsztynie padło kilka dobrych wyników. Najlepszymi może pochwalić się Justyna Burska dwukrotnie II m-ce na 200 i 400 dow, III m-ce na 800 dow oraz IV m-ce na 100 dow. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek GP, Justyna uplasowała się na V-tym m-cu za wyniki na dystansach i IX-te m-ce za sprinty. Bardzo dobrze zaprezentowała się „Nasza” młodsza kraulistka Milena Karpisz. Każdy swój start kończyła w czołowej dziesiątce, by klasyfikacji punktowej zająć ostatecznie miejsce VII. Spośród pozostałych podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza na podium dopłynął Dawid Szwedzki, I m-ce na 400zm oraz III m-ce na 200 zm. Gratulacje dla najmłodszych uczestniczek Pucharu Polski min. dla Patrycji Rzońcy za uzyskanie najlepszego wyniku na 400 dow w swojej kategorii wiekowej

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu wyniki oraz klasyfikacje

wyniki

klasyfikacja najlepszych GP