Mistrzostwa klas II-ch

Najmłodszy rocznik UKS Piątki Konstantynów Łódzki rozpoczął przygodę z rywalizacją. Pierwszy raz w karierze brał udział w zawodach wojewódzkich Mistrzostwa Klas II. Każdy z uczestników wystartował w dwóch konkurencjach 25 grzbietem i 25 dowolnym. W roli głównej wystąpili podopieczni trenera Roberta Bujnowicza: Nikola Krysińska, Hania Liwowska, Aleksandra Kaczmarek, Aleksandra Pęczek, Joanna Kowalczyk, Wiktoria Podstawczyńska, Stankiewicz Oskar, Workert Stanisław, Dąbrowski Bartek, Lizak Seweryn, Działak Antoni, Antoni Szadkowski, Cybulski Julian, Sobański Miłosz, Aleksander Markiewcz, Krzewiński Antoni, Szewczyk Oliwier, Papierz Jakub. W klasyfikacji drużynowej zajęli V miesce spośród dwunastu ekip województwa. Nawyżej uplasowali się Lizak Seweryn VI m-ce 25 grzb, Nikola Krysińska VII m-ce 25 grzb i VIII m-ce 25 dow, Hania Liwowska XVII m-ce 25 dow, Stankiewicz Oskar XXII m-ce 25dow, Pęczęk Aleksandra XVI m-ce 25 grzb, Dąbrowski Bartek XVII m-ce 25 grzb

W rozszerzeniu lista zawodników oraz link do wyników

link do wyników

link do klasyfikacji