WOREK MEDALI PRZED ŚWIĘTAMI

Pracowity weekend UKS Piątki Konstantynów Łódzki zakończył się dużym sukcesem

Ponad 70 reprezentantów Naszego klubu rywalizowało na trzech imprezach pływackich, na których wywalczyło 65 medali 22-19-24. Trzydniowa najważniejsza impreza pływacka okresu zimowego w województwie przyniosła 16 medali 6-4-6. Udział w zawodach brało ponad 150 zawodników z 17 klubów. Tytuł najlepszej zawodniczki ZMW wywalczyła Patrycja Romanowska w kat 13lat, w kat 14-15lat V-tą lokatę zajęła Patrycja Rzońca, w kat pow. 15lat II m-ce zdobyła Anna Nita, na IV-tym m-cu uplasowała się Gabriela Bakies. Wśród mężczyzn Dawid Szwedzki zajął IV m-ce w kat pow. 15lat, a Jakub Kraska w kat 13lat uplsowała się na VI-tym m-cu. Dwudniowe zmagania w Pawłowicach na Międzynarodowym Mitingu pomiędzy 26 klubami przyniosły 26 medali 11-8-7. Wśród ponad 420 zawodników tytuł najlepszej zawodniczki wywalczyła Patrycja Romanowska w kat 13lat. W tej samej kategorii na III m-cu uplasował się Jakub Kraska. W kat. 10 lat II m-ce zająła Adriana Rozberg. W kat. 11 lat III m-ce wywalczyła Maria Patora, a VI m-ce Ewa Pydyszewska, VII m-ce wśród chłopców zajął Adrian Wencel. W niedzielę doszło do rywalizacji dwóch zaprzyjaźnionych sportowo miast Konstantynów Łódzki kontra Łask. Udział w rywalizacji brało blisko 100 osób. Po zaciętej rywalizacji gospodarze z Łasku zwyciężyli w punktacji drużynowej 190-183pkt. Piątka wywalczyła 23 medale 5-7-11. Oto medaliści weekendowych imprez pływackich: Dawid Szwedzki, Milena Karpisz, Nita Anna, Bakies Gabriela, Rzońca Patrycja, Patrycja Romanowska, Dawid Kania, Jakub Czyżewski, Ewa Pydyszewska, Paulina Gotlib, Maria Patora, Julia Ufnalska, Adrian Wencel, Cybulski Cyprian, Adiana Rozberg, Puczyńska Gabriela, Skóra Bartek, Romanowski Dawid, Kamil Piotrowicz, Workert Staś, Stankiewicz Oskar, Dąbrowski Batek, Michałowska Martyna, Madajska Ewa, Iskar Szymon, Banach Bartek, Działak Antek, Manios Olga.

GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu linki do WYNIKÓW oraz galerii z Pawłowic aut.Sonalutions

WYNIKI Łask

Wyniki Pawłowice

Wyniki ZMW

Galeria Pawłowice aut.Sonalutions