Mistrzostwa Polski

W Olsztynie w czwartek 05.06.14 rozpoczynają się Letnie Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Ponad 600 zawodników z 113 klubów rywalizować będzie o tytuł Mistrza Polski, ponadto MP będą ostatnią kwalifikacą na Mistrzostwa Europy Juniorów w Holandii, Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Chinach oraz Mistrzostwa Europy seniorów w Niemczech. Trzymamy kciuki za nowe rekordy życiowe podopiecznych trenerów Anny Pogockiej, Macieja Hampla i Mariusza Wędrychowicza, które przybliżą zawodników Piątki Konstantynów Łódzki na wymarzone zawody w barwach reprezentacji Polski. W zawodach startują Justyna Burska, Milena Karpisz, Michalina Zbrojewska, Anna Nita, Patrycja Rzońca, Dawid Szwedzki, Jakub Kraska, Jakub Szwedzki, Robert Cierpikowski,

Trzymamy kciuki!!!

W rozszerzeniu lin do wyników na żywo, list startowych i TRANSMISJI BEZPOŚREDNIEJ Z MP

W rozszerzeniu MISTRZOSTWA KLAS V-ch i VI-ch ZNAJDUJĄ SIĘ ZESTAWIENIA MARCOWYCH DRUŻNOWYCH ZAWODÓW 12 i 13latków

I dzień – 3 finały A

Bardzo dobrze spisały się Milena Kapisz Justyna Burska i Anna Nita w wyścigu na 800 dow. Zawodniczki Konstantynowa Łódzkiego uplasowały się w czołowej dziesiątce. Milena zakończyła na V-tym m-cu Justyna na VIII-ym, a Anna na IX-tym m-cu. Patrycja Rzońca, Jakub Kraska, Jakub Szwedzki i Robert Cierpikowski zajęli miejsca w piątej dziesiątce, Dawid Szwedzki ukończył w drugiej setce stawki na 50 dow. Gratulacje!!!

II dzień – srebrny medal Dawida

W drugim dniu wicemistrzem polski został Dawid Szwedzki na 400 zm. Tuż za podium na IV m-cu uplasowała się Michalina Zbrojewska również na 400 zm. Na VII i VIII m-cu uplasowały się Milena Karpisz i Justyna Burska w wyśigu 200 dow. Na XV-tym m-cu ukończyła ten dystans Anna Nita

III dzień – 3 finały

W trzecim dniu w walce o medale wystąpiły trzy zawodniczki UKS-u. Na VI-tym m-cu uplasowała się Michalina Zbrojewska na 200 klas. W konkurencji 400 dow bardzo dobrze spisały się nasze kraulistki Justyna Burska zajęła VI m-ce, a Milena Karpisz VII m-ce. Na XI-tym m-cu rywalizację na 200 klas ukońćzył Dawid Szwedzki

IV dzień – 2 finały A i 2 finały B

Kraulistki potwierdziły przynależność do krajowej czołówki, tym razem w zestawieniu Justyny Burskiej i Anny Nity. W konkurencji 1500 dow uplasowały się odpowiednio na V-tym i VII-ym m-cu. W finałach B pływali Dawid Szwedzki XI-ty na 100 klas oraz Michalina Zbrojewska XII m-ce również na 100 klas

Gratulacje!!!

W Ostrzeszowie w Otwartych Mistrzostwach udział wziął Mateusz Pinkosz. Podopieczny trener Anny Pogockiej zwyciężył na 50 i 100 dow. Gratulacje!!!

Link do oficjalnej strony