Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12letnich

W rozszerzeniu linki do list i wyników

I dzień

Dobrze rozpoczęli zmagania w IIej rundzie Drużynowych Mistrzstrzostw Młodzików 12letnich reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łodzki. Zawodnicy z rocznika 2002r bronią tytułu najlepszej drużyny województwa z pierwszej marcowej potyczki. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa w pierwszym dniu wywalczyli trzy medale 2-0-1. Złoty krążek zdobyła Ewa Pydyszewska na 100 klas oraz sztafeta mieszna 4×50 dow w składzie: Cyprian Cybulski, Ewa Pydyszewska, Adrian Wencel i Maria Patora. III m-ce zajęła Maria Patora na 100 klas. Po pierwszym dniu w klasyfikacji drużynowej plasujemy się w czołowej trójce

II dzień

Piątek 13ego – dla rocznika 2002 okazał się szczęśliwy:). W klasyfikacji drużynowej wygrał UKS Piątka Konstantynów Łódzki. W składzie najlepszej drużyny młodzików 12letnich województwa łódzkiego znaleźli się: Agata Iskra, Julia Ufnalska, Paulina Gotlib, Anna Banasiak, Tatiana Dąbrowska, Maria Patora, Ewa Pydyszewska, Filip Turek, Kacper Terpiał, Cyprian Cybulski, Adrian Wencel. Do trzech medali z pierwszego dnia dołożyliśmy cztery (0-3-1) w drugim. Srebrne krążki zdobyły Maria Patora na 100 dow i Tatiana Dąbrowska na 200 klas oraz sztafeta 4×50 zm w składzie Adrian Wencel, Ewa Pydyszewska, Tatiana Dąbrowska, Maria Patora. Brąz wywalczyła Ewa Pydyszewska na 200 klas

Gratulacje!!!

link do strony DMM 12 lat

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa