Amatorski Maraton Pływacki

13 lipca na Jeziorze Powidzkim odbyły się Amatorski Maraton Pływacki z okazji obchodów XX Dni Powidza. W tych silnie obsadzonych przez triatlonistów zawodach wystartowała Karolina Owczarek. Na dystansie 750m zajęła 5 miejsce. Tym razem ekipa pod kierownictwem prezesa Klubu Roberta Owczarka, powiększona była o zawodnika SKS 137 Delfin Łódź, Wojtka Felińczaka. Był to jego pierwszy start na wodach otwartych, a wywalczone 4 miejsce w gronie ponad 20 zawodników, w większości triatlonistów z dużym doświadczeniem, zasługuje na uwagę. Już w kolejny weekend Karolina wystartuje w Jubileuszowym XX Maratonie Pływackim im. Pawła Pioruna o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.

Gratulacja!!!

W rozszerzeniu galeria

W rozszerzeniu znajduje się link do zestawienia ogólnoplskich zawodów dzieci 10 i 11letnich

Galeria aut.R.O.

Zestawienie rywalizacji w zawodach dzieci 10 i 11 letnich