IX Miting Pływacki o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza

Do rywalizacji zostali delegowani zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki z rocznika 2003 i 2004. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Roberta Żołądka brali udział w IX Mitingu Pływackim o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Na start zgłosiło się ponad 300 zawodników z 16 klaubów. UKS Piątka wywalczyła trzy medale (0-0-3). Dwukrotnie na najniższym stopniu podium stawała Gabriela Broda w konkurencji 50 dow i 50 mot. Trzeci brąz był dziełem sztafety dziewcząt 4×50 zm w składzie: Gabriela Broda, Maria Liwowska, Olga Manios, Bujnowicz Laura. Wysokie miejsca w IX Mitingu zajmowali:
Gabriela Broda IV m-ce 50 grzb, IV m-ce 100 grzb, sztafeta chłopców IV m-ce 4×50 zm w składzie: Bajer Adam, Iskra Szymon, Iciachowski Szymon, Romanowski Dawid, sztafeta nr 2 dziewcząt 4×50 zm w składzie: Pawelec Julia, Rucińska Inga, Tomaszewska Wiktoria, Łuczak Karolina, Olga Manios zajęła V m-ce 50 mot i trzykrotnie VIII m-ce 50 dow, 100 dow, 100 zm, Liwowska Maria VIII m-ce 50 mot, IX m-ce 100 klas, X m-ce 100 dow, Tomaszewska Wiktoria IX m-ce 50 mot, Rucińska Inga X m-ce 100 dow, Bajer vel Bojer Adam 50 dow IV m-ce, VI m-ce 100 dow, IX m-ce 100 zm i 50 mot, Romanowski Dawid VI m-ce 50 dow, Iskra Szymon V m-ce 100 grzb, VII m-ce, X m-ce 100 zm oraz 50 klas . Gratulacje!!!
W rozszerzeniu link do Wyników z zawodów

W weekend rywalizację rozpoczynają najlepsi pływacy Naszego kraju w cyklu Pucharu Polski. Do ścisłej czołówki stylu dowolnego należą Justyna Burska i Milena Karpisz, w stylu zmiennym i klasycznym Michalina Zbrojewska reprezentantki UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Pierwsze Grand Prix odbędą się w Krakowie w weekend 25-26.10.2014.
Trzymamy Kciuki!!! Wyniki w rozszerzeniuBezpośredni skrót do oficjalnej strony zawodów

GP Kraków’