Mistrzostwa klas III – ch I runda

22 października sezon ropoczyneli podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2005. W pierwszej rundzie Mistrzostw Województwa Łódzkiego klas III-ch w rywalizacji o miano najlepszej drużyny 2014/2015 wszyscy zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki uzyskali nowe rekordy życiowe. Najwyżej sklasyfikowani zostali: Workert Stanisław zajął V m-ce 50 grzb oraz XII m-ce 50 dow, sztafeta chłopców 4×50 dow w składzie oprócz Stasia płynęli Oskar Stankiewicz, Jarczewski Franciszek, Działak Antoni zająła V-te m-ce, Nikola Krysińska zajęła VIII m-ce 50 dow oraz IX m-ce 50 grzb, sztafeta dziewcząt 4×50 dow w składzie oprócz Nikoli wystąpiły Hania Liwowska, Michalak Patrycja, Kaczmarek Aleksandra wywalczyła VIII m-ce, Jarczewski Franciszek XIV m-ce 50 dow, ponadto w czołowej 20 rywalizację kończyli Sadkowski Antoni, Hania Liwowska, Dąbrowski Bartłomiej
Gratulacje !!!
W rozszerzeniu wyniki

Przekroczyliśmy 4 miliny odwiedzin Naszej strony. Gratulacje!!! Sukcesy oraz systematyczny rozwój młodych zawodników w UKS Piątka Konstantynów Łódzki jest obserwowany i doceniany w całej PolsceWyniki
Klasyfikacja klubowa