Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

XIX Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego rozgrywanym na basenie CSiR wygrała zawodniczka UKS Piątki Konstantynów Łódzki Milena Karpisz. Najlepszy punktowy wynik uzyskała na dystansie 100 dow. Tuż za Mileną na podium najlepszych zawodniczek uplasowała się Justyna Burska. Wśród chłopców najlepszy okazał się Bartłomiej Lassek również zwycięzca stumetrówki dowolnym. Najwyżej sklasyfikowany w kat. OPEN z Piątki został Jakub Kraska na IV m-cu. Miłą niespodziankę sprawiła Adriana Rozberg zajmując III m-ce w kategorii do 12lat. W klasyfikacji medalowej wywalczyliśmy 11 krążków (5-5-1). W kategorii Open zwyciężali Milena Karpisz dwukrotnie na 100dow i 200zm, Romanowska Patrycja i Jakub Kraska na 100 grzb. W kat 12latków zwycięstwo zanotował Bartosz Skóra na 100 klas. Srebrne medale w kat OPEN zdobyła Justyna Burska na 100 dow, 200zm oraz 100 mot. W kat. 13-14 lat Jakub Czyżewski zajął II m-ce na 100 klas oraz w najmłodszej kategorii II-ie m-ce zajęła Adriana Rozberg na 100 dow. Brąz wywalczyła Weronika Sterniczuk na 100 dow. Gratulacje dla wszystkich zawodników UKS Piątki za uzyskanie wielu nowych życiówek. Brawo dla najmłodszych uczestników zawodów z rocznika 2004 podopiecznych Roberta Żołądka, Hanii Michalskiej i Bartka Cieślaka za sportową postawę w rywalizacji ze starszymi.
W rozszerzeniu WYNIKILink

Wyniki

zd tytułowe aut.B.Cichosz

????????????????????????????????????