Konrad Czerniak spotkał się z zawodnikami UKS Piątka

Ambasador Sportowej Akademii Veolii – Konrad Czerniak spotkał się z młodymi sportowcami z UKS « Piątka » w Konstantynowie Łódzkim.

Wydarzenie miało na celu przedstawienie młodym pływakom wyzwań związanych z wyczynowym uprawianiem sportu na przykładzie rozwoju kariery Konrada Czerniaka.

W konferencji prasowej poprzedzającej właściwe spotkanie z fanami, poza ambasadorem SAV udział wzięli burmistrz Konstantynowa Łódzkiego – Henryk Brzyszcz, prezes UKS „Piątka” – Robert Owczarek, trener UKS „Piątka” – Robert Bujnowicz, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łodzkiem – Krystyna Opara, członek zarządu Veolii Energii Łódź – Sławomir Jankowski oraz przedstawiciel Havas Entertainment – Łukasz Łyczkowski.

Po czasie poświęconym mediom Konrad Czerniak spotkał się z dziećmi i młodzieżą z UKS „Piątka”, cierpliwie odpowiadał na trudne i wnikliwe pytania dot. treningów, odżywiania, radzenia sobie ze stresem a nawet… hobby i sportowych zabobonów. Oficjalną część zakończyło rozdawanie autografów, po które ustawiła się długa kolejka fanów wicemistrza świata z Szanghaju.

Wydarzenie zakończyło się wspólnymi zajęciami treningowymi na basenie Pływalni Miejskiej w Konstantynowie.

W rozszerzeniu galerie ze spotkaniatv toya