Nagrody Marszałka Witolda Stępnia dla Pływaków UKS

Bardzo cieszy fakt zauważania i doceniania konstantynowskich sukcesów w pływaniu. W poniedziałek 13 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim marszałek województwa Witold Stępień spotkał się z pływakami i trenerami Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka i w asyście burmistrza Henryka Brzyszcza wręczył im nagrody za bardzo dobre wyniki sportowe w drugim półroczu 2014. Wręczył im również listy gratulacyjne i upominki.
Zaprosił też mieszkańców naszego miasta na IX Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II.
Nagrodzeni sportowcy: Justyna Burska, Milena Karpisz, Jakub Kraska, Patrycja Romanowska, Patrycja Rzońca, Michalina Zbrojewska. Nagrodzeni trenerzy zawodników: Tomasz Kotus, Anna Pogocka.

????????????????????????????????????