Mistrzostwa Klas IV-ch

W dniu 23.04.2015 na pływalni MUKS Wodnik Łask ul.Szkolna 2 odbyły się Mistrzostwa Klas IV-ch. Na start zgłosiło się 157 zawodników z 16 klubów województwa. Spośród podopiecznych trenera Roberta Żołądka bezkonkurencyjny okazał się Szymon Iskra na 100 klasycznym. To jego trzecie zwycięstwo na tym dystansie w sezonie 2014/2015. Szymon dołożył brązowy medal na 100zm. Bardzo dobrze spisała się Inga Rucińska zdobywając dwukrotnie brązowy krążek na dystansach 100klas i 100zm. Tuż za podium na IV m-cu rywalizację zakończył Kacper Lewandowski w wyścigu 100 dow oraz Bartosz Banach na 100klas. Również na wysokim IV m-cu ukończyła sztafeta 4x50dow w składzie Inga Rucińska, Szymon Iskra, Kacper Lewandowski, Bartosz Banach. W tym samym składzie sztafetowym w konkurencji 4×50 zm uplasowali się na VII m-cu

Gratulacje!!!   W rozszerzeniu link do listy i wyniki

OLBRZYMIE PODZIĘKOWANIA DLA P.Rucińskiej ZA POMOC W ORGANIZACJI I ZAWODÓW

 

Drużynowy Puchar dyrektora SP 149

W pierwszych zawodach klas I-ch udział wzięło 9 klubów wojewódzkich. Rywalizowali o Puchar Dyrekota SP 149 Łódź. Osmioro delegowanych reprezentantów Piątki bardzo udanie otworzyło swoją karierę sportową. W pierwszej imprezie pływackiej startowali w dwóch konkurencjach 25m dowolnym oraz 25m grzbietowym. Wszyscy reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego opanowali tremę, świetnie poradzili sobie z dystansem i ukończyli z nowymi rekordami życiowymi. Życzymy podopiecznym trenerkom Dominiki Gontarek i Marty Gruszczyńskiej długiej kariery i wielu wspaniałych sportowych chwil nie tylko na arenie wojewódzkiej:)

W rozszerzeniu wyniki klas Iwyniki