Olimpiada Młodzieży

Od środy 15.07.15 w XXIej Olimpiadzie młodzieży weźmie udział blisko 300 zawodników z 100 klubów. Reprezentantką Łódzkiego będzie wychowanka UKS Piątka Konstantynów Łódzki Milena Karpisz. Trzymamy kciuki!!!

I dzień – pierwszy medal Mileny
Bardzo dobry start zanotowała Milena w pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Uzyskując wyniki 2;02 z hakiem wywalczyła wicemistrzostwo Polski na 200m dow.
II dzień – drugi medal pierwsze Złoto
W drugim dniu Milena obroniła rocznikowy tytuł Mistrzyni Polski na 400dow. Pewnie poradziła sobie z rywalkami, uzyskując 4;16, co obecnie jest najlepszym dotychczasowy wynikiem punktowy w MP. Trzymamy kciuki za utrzymanie pozycji najlepszej zawodniczki
III dzień – trzeci medal i drugie złoto
Milena nie pozostawiła złudzeń rocznikowym rywalkom, pewnie zwyciężając na 800 dow. Zdobywając tytuł Mistrzyni Polski na najdłuższym kobiecym dystansie z fantastycznym wynikiem została uznana najlepszą zawodniczką Olimpiady Młodzieży 2015r.
Gratulacje!!!
W piątek rywalizacja na 800 dow

W rozszerzeniu lista i wyniki na żywo

Lista i wyniki na żywo