Puchar Polski w pływaniu i dwuboju

16-17.04.2016 jest kolejnym pełnym sportowych zmagań weekendem. Kciuki będziemy trzymać za start czwórki juniorów w Grand Prix w Opolu. Start w trzeciej edycji Pucharu Polski potwierdziło 712 zawodników ze 107 klubów. Dla dwóch zawodniczek UKS Piątka Konstantynów Łódzki Anny Bansiak i Tatiany Dąbrowskiej będzie to pierwszy start w karierze, w zawodach z cyklu Grand Prix. Dla dwójki 16latków Jakuba Kraski i Patrycji Romanowskiej będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed głównymi Mistrzostwami Polski, które będą jedyną kwalifikacją na Mistrzostwa Europy Juniorów. Powodzenia!!!

Również w trzeciej edycji Pucharu Polski wystartują dwuboiści. W Warszawie nie zabraknie liderki po dwóch rundach, zawodniczki Piątki Konstantynów Łódzki Ewy Pydyszewskiej. Oprócz niej wystartują Maria Patora, Cyprian Cybulski, Weronika Sterniczuk i po raz pierwszy w tym sezonie swoich sił spróbują Laura Bujnowicz i Dawid Romanowski. Stawką cyklu Grand Prix Polski w dwuboju jest awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Elbląg 16-17.06.2016)
Za Naszych zawodników mocno trzyma kciuki Milena Karpisz. Nasza najlepsza zawodniczka, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europy przygotowuje się w hiszpańskich górach Sierra Nevada w Londynie. Trzytygodniowe zgrupowanie jest możliwe dzięki sponsorom naszego Klubu, a są nimi: Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim, Veolia Energia, Varitex, Sensilab, Delia Cosmetics.
Wyniki w roszerzeniu

Wyniki w Opolu i transmisja z zawodów