Udane starty w Pucharach Polski

Dobry start zaliczyli pływacy UKS Piątka Konstantynów Łódzki w IIIej edycji Pucharu Polski w Opolu. Spośród 712 biorących udział ze 107 klubów Nasi zawodnicy odnosili zwycięstwa rocznikowe. Jakub Kraska zwyciężył na 50 i 100 dowolnym oraz 50 grzbietem wśród 16latków. Wynik na sprincie grzbietowym dał Kubie VI-tą pozycję w kat OPEN. Zwycięstwo w pierwszym starcie w karierze w cyklu Grand Prix odniosła Tatiana Dąbrowska na 200 motylkiem w gronie 14latek. II m-ce zająła 16latka Patrycja Romanowska na 50 grzb. Tatiana zdobyła jeszcze IIIm-ce na 400 zm. Druga 14latka Anna Banasiak trzykrotnie zajmowała miejsca w dziesiątce rocznikowej w stylu klasycznym, najwyższym osiągnięciem było V-ta lokata na 200 klas.

Gratulacje!!!

Niemniejsze osiągnięcia zdobyli dwuboiści. W Warszawie, IIIej edycji Pucharu Polski udział brało blisko 200 zawodników z zamaganiach dwu i trójbojowych. Najlepszym Konstantynowianinem okazał się Cyprian Cybulski, który zajął II-ą lokatę. Wśród zawodniczek na najniższym stopniu podium sklasyfikowana została Ewa Pydyszewska. Na V-tej pozycji uplasowała się Maria Patora, tuż za nią do mety dotarła Weronika Sterniczuk. Gratulacje !!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki GP Opole