Weekend 4 imprez

Największą i najbardziej liczną będzie bieg wdzięczności. Zapraszamy w niedzielę 08.05 od 8.00. Imprezą najwyżej rozstwioną na szczeblu sportowym będzie wielomecz POLSKA-WĘGRY-SŁOWACJA-CZECHY. Reprezentatem Naszego kraju został Jakub Kraska. Zawodnik Piątki będzie rywalizował na dystansach krulowych oraz w sztafetach. Wielomecz odbędzie się w Budapeszcie 07-08.05.2016

Weekend rozpocznie się mocny uderzeniem. Najlepszy zespół województwa UKS Piątka Konstantynów będzie rywalizował w finale mistrzstw województwa klas III-ch. Trzymamy kciuki za indywidualne starty podopieczncyh trenerów Roberta Bujnowicza i Anny Pogockiej
Do Pasymia na rywalizacje w dwuboju udają się zawodnicy z Konstantynowa, którzy wciąż nie zapewnili sobie udziału w Ogónopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 16-17.06.2016 Elbląg. Weronika Sterniczuk i Cyprian Cybulski o tę możliwość powalczą w IV-tej edycji Pucharu Polski. Do finałów awansowały już Ewa Pydyszewska i Maria Patora. Trzymamy kciuki !!!
W rozszerzeniu WYNIKI wszystkich imprez

WYNIKI Mistrzostw Klas III-ch