Finał Mistrzostw Klas III-ch

Antonia Sulak i Patryk Misztal najlepsi w województwie. Zawodnicy Piątki Konstatnynów Łódzki zwyciężyli w finale Mistrzotw Województwa Łódzkiego. Do finałowej rozgrywki awansowało 110 zawodników z 16klubów naszego okręgu. Złote medale wywalczyli Antonia Sulak na 50m grzb, niepokonana w stylu grzbietowym w sezonie 2015-2016 oraz Misztal Patryk na 25m stylek klasycznym. Wicemistrzostwo zdobyła Wikotira Rucińska na 25m klasycznym. Miłą niespodziankę sprawiła sztafeta klaulowa 4×50 plasując się na najniższym stopniu podium w składzie oprócz trójki wyżej wymienionych uczestniczył Julian Cybulski. Wysokie miejsca zajmowali: Patryk Misztal IV m-ce 25 mot, Antonina Sulak 50m dow, Pawlak Przemysław V m-ce 25 klas, Wiktoria Rucińska VII m-ce 50 dow. W punktacji klubowej Konstantynów zajął IV m-ce spośród 16 zgłoszonych ekip. Dodatkowo punktowali: Podstawczyńska Weronika, Darmaszek Maria, Cybulski Julian, Mater Bartosz, Szczęsny Oliwier, Deptulska Zosia, Petera Julia

Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki