Wielomecz Reprezentacji Polski

Bardzo dobrze spisał się Jakub Kraska w barwach narodowych wielomeczu rozgrywanego w Budapeszcie na Węgrzech. Reprezentant Konstantynowskiej Piątki osiągnął III rezultat na 50 dow oraz poprowadził sztafetę 4×100 dow do zwycięstwa. W drugim bloku zajął IV m-ce na dystansie 200 dow. Gratulacje dla zawodnika i trenera Macieja Hampla. Reprezentacja Polski zająła II miejsce ustępując jedynie gospodarzom imprezy.

W Pasymiu odbył się IV Puchar Polski w dwuboju nowoczesnym. Cyprian Cybulski był V-ty w rywalizacji chłopców, a Weronika Sterniczuk VII-a w rywalizacji dziewcząt. Bardzo dobry występ w przedostatnim Grand Prix zapewnił udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Oficjalne wyniki już w krótce