X Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim

To fantastyczny wyniki zgomadzić w niewielkim mieście blisko tysiąc biegaczy. W X Biegu Wdzięczności pod honorowym patronatem Marszałka woj. Łódzkiego p.Witolda Stępnia, Starosty Pabianickiego p. Krzysztofa Habury oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego p.Henryka Brzyszcza wystartowało 422 uczniów i uczenic z przedszkoli, podstawówek i gimnazjum, 85 osób wystartowało w biegu otwartym na 1200m, a konstantynowską „5” zaliczyło 467 zawodników i zawodniczek. Od dziś rekord do pobicia 974 uczestników

W rozszerzeniu wyniki wszystkich biegów
Serdecznie dziękuję za pracę i pomoc podczas X Biegu Wdzięczności wszystkim osobom pracującym w biurze zawodów i obsługujących biegi na 100m, 200m, 1200m i 5000m, sędziom, pracownikom porządkowym, spikerowi, pracownikom Szkoły Podstawowej nr 5, ZHP, obsłudze medycznej, Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i wszystkim przyjaciołom, znajomym, rodzinom zaangażowanych w organizację imprezy oraz sponsorom.
Robert Bujnowicz.
W rozszrzeniu link do zdjęć z biegu

Bieg Pod Patronatem Marszałka Województwa 5000m