Złote medale najmłodszych

Finał Mistrzostw Klas II Województwa Łódzkiego w Kleszczowie bardzo udany!!! Zawodnicy UKS PIĄTKA wywalczyli kilka medali! Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego zdobyła Julia Ber na dystansie 50m stylem dowolnym i Oskar Nuszczyński na 25m stylem motylkowym. Wicemistrzem został Oskar Nuszczyński na 50m stylem dowolnym. Zarówno Julia jak Oskar zostali sklasyfikowani bardzo wysoko w zestawieniu najlepszych zawodników Finału Mistrzostw klas III-ch. Julia Ber wygrała Oskar uplasował się na II m-cu. Świetnie spisały się sztafety 4x50m stylem dowolnym. Żeńską w składzie Oliwia Gańczarczyk, Klaudia Bujnowicz, Julia Ber i Amelia Kaczmarek wywalczyły złoto a sztafeta męska w składzie Filip Figiel, Iwo Jakubowski, Oskar Nuszczyński i Marcel Stankiewicz zdobyła srebrny medal. 6 miejsce na 25m stylem klasycznym zdobył Marcel Stankiewicz. Punktowali również: Kuba Rutowicz, Gabriela Przyrowska, Andzelika Grabowska, Igor Wieczorek. Gratulację dla wszystkich podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Dominiki Gontarek, Gruszczyńskiej Marty

Bardzo dobrze spisali się starsi reprezentanci Konstantynowa w III-ej ostatniej rundzie Mistrzostw Młodzików 12-13letnich. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa wywalczyli dwa srebrne medale. Pierwszy zdobyła Weronika Sterniczuk na dystansie 100 motylkowym. Drugi był dziełem dziewcząt w sztafecie 4×50 dow w składzie: Adriana Rozberg, Maria Liwowska, Broda Gabriela i Weronika Sterniczuk. Wymienione dziewczęta uzyskały najlepszy w historii UKS-u wynik w tej konkurencji, bijąc poprzedni rekord o 5sekund, sprzed 8lat.  Tuż za podium sklasyfikowani zostali: Dawid Romanowski IV m-ce 100 dow, Weronika Sterniczuk V m-ce 100 dow, Adriana Rozberg VI m-ce 100 dow, Skóra Bartosz V m-ce 200 klas, Iskra Szymon VI m-ce 200klas. Drużynowo spośród 14 zespołów UKS Piątka Konstantynów Łódzki uplasowała się na IV m-cu. Oprócz wymienionych punktowali: Broda Gabriela VII m-ce 200 grzb, Rucińska Inga X m-ce 200 grzb oraz sztafety, drugi zespół dziewcząt w składzie: Rucińska Inga, Puczyńska Gabriela, Manios Olga, Bujnowicz Laura i chłopców w składzie: Romanowski Dawid, Skóra Bartosz, Iskra Szymon, Cąbrzyński Mateusz

Gratulacje dla wszystkich uczestników imprezy
Tatiana trzecia w Grand Prix Małopolski
Kolejny dobry występ zanotowała Tatiana Dąbrowska w Pucharze Małopolski. Na koronnych dystansach podopieczna trenera Tomasza Kotusa poprawiała rekordy życiowe. Najlepsze wyniki osiągnęła na dystansach 400zm i 200 mot, które pozwoliły Jej uplasować się na III m-cu w klasyfikacji najlepszych 14latek zawodów.
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WYNIKI

Wyniki Mistrzostw Młodzików