III dzień MP Seniorów i Młodzieżowców

KUBA KRASKA Z MINIMUM NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW!!!

W finale 50m stylem grzbietowym, płynąc z Mistrzami Europy i Polski, Tomaszem Polewką i Radkiem Kawęckim, Jakub Kraska zajął 8 miejsce. Z czasem 26.14 wypełnił minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów. Warto podkreślić, że Kuba był w finale najmłodszym zawodnikiem. Wynik ten jest też nowym rekordem Polski 16latków. Poprzedni, też należący do Kuby, „wytrzymał” tylko kilka godzin, od porannych eliminacji.
BRAWO KUBA!!! BRAWO TRENER MACIEJ HAMPEL!!!

Milena Karpisz zdobyła brązowy medal w klasyfikacji młodzieżowców na 400 dow, a w kategorii seniorów uplasowała się na V-tym m-cu. Na tym dystansie bezkonkurencyjna okazała się Nasza wychowanka Justyna Burska, która został Mistrzynią Polski. Spośród pozostałych wychowanków Piątki Konstantynów Łódzki, ponownie bardzo dobrze zaprezentował się Dawid Szwedzki, dwukrotnie rywalizujący w finale A MP seniorów. Patrycja Romanowska w konkurencji 50 grzb zajęła XLIII m-ce

Gratulacje Trzymamy kciuki za ostatni dzień MP