Zakończenie sezonu w UKS Piątka

Drodzy Zawodnicy i Szanowni Rodzice.

Trenerzy UKS Piątka wraz z Zarządem UKS zapraszają Państwa na zawody pływackie. W tym roku kończymy sezon na sportowo, a największą niespodzianką będzie udział w zawodach rodziców Naszych reprezentantów. Impreza „sportowa :)” odbędzie się w sobotę 11.06.2016 o godz. 13.00 na basenie CSiR pod patronatem p.Dyr CSiR Krystyny Opary. Progam przewiduje wyścigi sztafetowe rodzica/opiekuna z dzieckiem, dwójki rodziców/opiekunów z dzieckiem oraz zawody pokazowe z udziałem wszystkich chętnych. Ostateczny program zostanie przedstwiony po pełnej liście zgłoszeń
Zgłaszamy się mailowo do piątku 10.06.2016
mail w rozszerzeniu
Powodzenia!!!!
Ponadto we wtorek 07.06.2016 zapraszamy na zawody z okazji 20-lecia Centrum Sportu i Rekreacji pod patronatem p.Dyr. CSiR Krystyny Opary. Mozliwość startu w zawodach mają wszyscy zawodnicy i jak pływacy bez licencji:). Dla klas IV -VI impreza odbędzie się w godz. 8.30-11.00. Dla klas I-III zawody odbędą się w godz 12.00- 14.00
Zapraszamy do kibicowania

zgłoszenia proszę kierować na tomaszkotus@tlen.pl