Najbliższe lipcowe zawody

OSTATNIE DWA MIEJSCA NA MARATON PŁYWACKI MIĘDZY MOSTAMI RZEKI WARTY. Kto chętny? Wyjazd w niedzielę 03.07 przed południem. Statrowe gratis. Przejazd gratis. Posiłek gratis. Wspaniała atmosfera i zabawa gwarantowane. Więcej informacji pod nr 600958050. Minimum wiekowe 13lat. Wpisowe, grill i przejazd dla UKSiaków w gratisie.

Ambasadorką Maratonu Pływackiego Między Mostami Rzeki Warty jest aktualna mistrzyni Polski Open Water – Justyna Burska. W zeszłym roku podium zdominowane przez nasze zawodniczki, Karolinę Owczarek i Justynę Burską
W dniach 6-10 lipca odbędą się MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W PŁYWANIU w przepięknej miejscowości Hódmezővásárhely na Węgrzech. Kuba, wraz z Kadrą Polski PZP, od 26 czerwca przygotowuje się tam do najważniejszej w swoich dotychczasowych startach imprezy. Za pośrednictwem naszego fanpage’a Kuba pozdrawia wszystkich kibiców i sympatyków UKS Piątka Konstantynów Łódzki.
W Olsztynie w dniach 8-10 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (14latki). Delegowani reprezentaci Konstantynowskiej Piątki z rocznika 2002: Dąbrowska Tatiana, Patora Maria, Pydyszewska Ewa, Cybulski Cyprian i Wencel Adrian pod opieką trenera Tomasza Kotusa przygotowują się od 26 czerwca, do najważniejszej imprezy sezonu letniego na zgrupowaniu w Olsztynie. Pozdrawiamy i trzymajcie za Nas kciuki!!!
Międzynarodowy Meeting pływacki z okazji Dni Morza Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego za nami. Milena wywalczyła na tej imprezie 3 medale: złoto na 400 i 800m, srebro na 200m. Na 50m stylem dowolnym zajęła 4miejsce.
Gratulacje.